• 179544
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож ЕК151-85 1/1

Практичен нож за кујна

Клуб Цена
432 ден. 480 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179544 Категории: ,