• gfdgfdgfd
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

NoFrost Фрижидер LG GBP 31 SWLZN

Комбиниран фрижидер
No Frost
Smart Diagnosis,Smart Inverter компресор
Енергетска класа:A++
Нето капацитет:341L
Капацитет на фрижидерот:234L
Капацитет на замрзнувачот:107L
Потрошувачка на енергија годишно:254kWh
Ниво на бучава:36dB
Димензии:186x60x68cm

Клуб Цена
36000 ден. 38999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191114 Категории: ,