5% попуст
Заштеди со Клуб цена

NoFrost Фрижидер BEKO RDNE350K20X

No Frost
Енергетска класа:А+
Нето капацитет:314L
Капацитет на фрижидерот:241L
Капацитет на замрзнувачот:73L
Капацитет на замрзнување:3.5kg/24h
Автономна работа:15h
Потрошувачка на енергија дневно:0.808kWh
Потрошувачка на енергија годишно:295kWh
Ниво на бучава:43dB
Димензии:172x60x65cm

Клуб Цена
26599 ден. 27999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088255 Категории: ,