35% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нишалка fabbygo YN8022 (Сива)

Материјал:метал,текстил
Димензии:220x105x170cm

Клуб Цена
12344 ден. 18990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169941 Категории: ,