• 198077
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нишалка fabbygo YLX-4029 – сива

Димензии: 200x120x164cm
Состав: метал, PVC, текстил

Клуб Цена
10860 ден. 12990 ден.

На залиха

SKU: 198077 Категории: ,