• 195647
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нишалка fabbygo YLX-4001 – крем

Димензии: 190x120x165cm
Состав: метал, PVC, текстил

Клуб Цена
9990 ден. 11990 ден.

На залиха

SKU: 195647 Категории: ,