• 196013
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нишалка fabbygo D087 – кафеава/зебра

Димензии: 197x104x100cm
Состав: Ратан, метал, пластика, текстил

Клуб Цена
9991 ден. 12990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 196013 Категории: ,