• 195634
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нишалка fabbygo D087 – кафеава/крем

Димензии: 197x104x100cm
Состав: Ратан, метал, пластика, текстил

Клуб Цена
9991 ден. 12990 ден.

На залиха

SKU: 195634 Категории: ,