• 196017
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нишалка fabbygo D087 – црно/сива

Димензии: 197x104x100cm
Состав: Ратан, метал, пластика, текстил

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

На залиха

SKU: 196017 Категории: ,