• 085186
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Навлака 50x70cm Дом 2/1

Димензии:50x70cm
Сет 2/1

Клуб Цена
251 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085186 Категории: ,