• 199903

Мултистајлер ROWENTA TN 8960 F0

Самоострелни сечила од нерѓосувачки челик
Мин. должина на сечење 1 мм
Чешел за брада (32mm)
60 мин. работа
Број на инсерти 9

2499 ден.

Нема на залиха

SKU: 199903 Категорија: