• 192656
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мултистајлер MG 3710/15

Висококвалитетни челични ножеви
Вклучени додатоци:
Тример
Тример за носи уши
4x чешли

Клуб Цена
2122 ден. 2299 ден.

На залиха

SKU: 192656 Категории: ,