• 190
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мултифункционален моторен тример Агрина

Моќ 2.2 Kw
Зафатнина 56,6 cm3
Обртаи 8500 r/min
Ширина на косење на ножот 255 mm
Ширина на косење на трими главата 440 mm
Должина на телескопска пила 2100 mm (мач 19,5 заби)
Должина со додаток за жива ограда 2300 mm (нож 430 mm)
Тежина 8.5 Kg

Мултифункционален тример Агрина со додатоци за жива ограда, моторна пила, трими глава и нож со дополнителна опција за наставак фреза

Клуб Цена
10889 ден. 12890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174003 Категории: ,