• 209
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пумпа Агрина LT80-30

Капацитет: 900 l/min – 60 m3/h
Висина: 28 m
Јачина на мотор: 3,8 Кw
Усисно и излезно црево 80 mm
Тежина: 26 kg

Бензиска пумпа за вода со голем капацитет која се користи за наводнување на земјоделски површини. Поседува моќен 4-тактен мотор кој овозможува голем проток на вода за кратко време со минимална потрошувачка на гориво. Идеална за долги циклуси на работа.

Клуб Цена
11901 ден. 12679 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство