• 208
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пумпа Агрина 80 – муљна

Максимална моќ: 7.5 kw/ 3600 rpm
Излез: 80мм
Проток во минута: 1100 л
Бензин

Агрина моторна муљна пумпа со моќност од 7,5 kw.

Клуб Цена
13031 ден. 14479 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство