• 210
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пумпа Агрина 50 – висок притисок

Тип на мотор 4 тактен
Зафатнина 196 cm3
Moќ 6.5 hp
Резервоар за гориво 3.6 l
Излез 2′

Високопритисна бензиска пумпа за вода со голем капацитет која се користи за наводнување на земјоделски површини, идеална да ги задоволи потребите од вода со повисок притисок. Поседува моќен 4-тактен мотор кој овозможува голем проток на вода за кратко време со минимална потрошувачка на гориво. Идеална за долги циклуси на работа.

Клуб Цена
16400 ден. 17425 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство