• 211
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пумпа Агрина 50 – дизел

Тип на мотор 4 тактен дизел
Зафатнина 211 cm3
Moќ 3.4 K
Резервоар за гориво 2.5 l
Излез 2′,

Дизел пумпа за вода со голем капацитет која се користи за наводнување на земјоделски површини. Поседува моќен мотор кој овозможува голем проток на вода за кратко време со минимална потрошувачка на гориво. Идеална за долги циклуси на работа.

Клуб Цена
27672 ден. 29329 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство