• 318
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пила за дрва 2200W MP-GCS024

Зафатнина: 58СС
Моќност: 2600W
Вртежи: 7.000/min
Должина на меч: 500mm
Капацитет на резервоар на гориво: 550ml
Капацитет на резервоар на масло: 260ml|
Мотор двотактен
Воздушно ладење

Клуб Цена
7425 ден. 8250 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство