15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна пила MP-GCS022 2100W

Зафатнина: 50.8CC
Моќност: 2100W
Вртежи: 3000±500/min
Должина на меч: 455mm
Капацитет на резервоар на гориво: 550ml
Капацитет на резервоар на масло: 260ml
Масло/гориво сооднос: 25:1

Клуб Цена
6622 ден. 7790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство