• 162865
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна косилка PUSH 2in1

Систем на возење: туркање 2 во 1
Моќност: 2.6kW
Зафатнина: 139CC
Вртежи: 3.000/min
Ширина на сечење: 457mm
Висина на сечење: 25-75mm (6 позиции)
Капацитет на корпа: 65L
Материјал на тело: метал
Тркала: » предни: 7” » задни: 8”
Централно подесување на косење

Клуб Цена
15741 ден. 17490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162865 Категории: ,