• 218
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моторна косачка Агрина 51S (самоходна)

Погон : Самоходна
Волумен на корпа : 60 l
Моќност : 2600 W
Ширина на косење : 51 cm
Висина на косење : 25-75 mm
Тежина : 36 kg

Самоходна косачка Агрина со одлични перформанси идеална за одржавање на Вашиот двор и тревник.

Клуб Цена
19304 ден. 21449 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176970 Категории: ,