• 229
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мотокултиватор MP-T19

Moќност 5200W/7Hp
Резервоар 208ml
Ширина на
фрезирање 300-800-1000mm
Макс. длабочина 150-350mm
Брзина 2напред + 1назад
24 ножа Мануелно палењe

Клуб Цена
23391 ден. 25990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167077 Категории: ,