• 230
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мотокултиватор MP-T19+ CET

Moќност 5200W/7Hp
Резервоар 208ml
Ширина на
фрезирање 300-800-1000mm
Макс. длабочина 150-350mm
Брзина 2напред + 1назад
24 ножа Мануелно палењe

Клуб Цена
30051 ден. 33390 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173453 Категории: ,