• 138
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Vittoria 50 со куфер

Мотор: 4 тактен- бензин
Макс брзина: 45 km/h
Тежина: 90 kg
Тркала: 12″
Сопирачки: Диск/ барабан
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 2,[email protected]

Клуб Цена
75060 ден. 83400 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180571 Категории: ,