• 137
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед RAPIDO со куфер

Мин./Макс. моќност: 1.7 / 2.2 kW
Зафатнина : 49.6 ccm
Максимална брзина : 65 km/h
Сопирачки: Диск/ барабан
Капацитет на резервоар за гориво : 6.3 l
Гуми: 3.50-10
Димензии: 1735*685*1050
Тежина: 86 kg
Производител Migliori

Клуб Цена
55701 ден. 61890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180570 Категории: ,