• 139
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Modena 50 со куфер

Макс брзина: 45 km/h
Тежина: 99 kg
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 1,7 kW 6500rpm
Опремен со куфер

Клуб Цена
68670 ден. 76300 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180658 Категории: ,