• 135
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Capri 50 со куфер

Макс брзина: 45 km/h
Тежина: 96 kg
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 2,[email protected]

Клуб Цена
72899 ден. 80999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181525 Категории: ,