• 134
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Capri 50 со куфер и ветробран

Макс брзина: 45 km/h
Тежина: 96 kg
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 2,[email protected]
Опремен со куфер и ветробран

Клуб Цена
71370 ден. 79300 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180574 Категории: ,