• 315
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Cammello Comfort 50

Мотор: 4 тактен- бензин
Макс брзина: 45 km/h
Алумински бандажи
Ергономски потпирач за совозачот
Штитници за раце
Ветробран
Тежина: 86 kg
Сопирачки: Диск/ барабан
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 1,9 [email protected]

Клуб Цена
53973 ден. 59970 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175604 Категории: ,