• 136
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Cammello Classic 50

Мотор: бензин 4Т
Моќ: 1,9kW
Зафатнина: 49,6ccm
Максимална брзина: 45km/h
Менувач: полу-автоматски со 4 степени
Тркала: 16″
Сопирачки: диск/барабан
Маса: 90kg
Носивост: 230kg

Клуб Цена
49298 ден. 54775 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175656 Категории: ,