5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мопед Avventura 125

Моќност: 7.5 kW / 8000 rpm
Зафатнина : 124.6 cm3
Максимална брзина : 95 km/h
Сопирачки: Диск/ барабан
Капацитет на резервоар за гориво : 7 l
Гуми: 110/70-16
Димензии: 1990*690*1150
LED осветлување

Клуб Цена
126906 ден. 134150 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 188478 Категории: ,