5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок Prizma – Simplon

3/6 l Казанче
Со капак
Порцелан
Без тарет

Клуб Цена
5794 ден. 6099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 188485 Категории: ,