5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок Оva-008300

Димензии:75,5×19.5x39cm

Клуб Цена
6318 ден. 6650 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086861 Категории: , Ознаки: ,