• 195611
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок JIO-SIMLON

Капацитет: 6L
Висина: 470mm
Ширина: 360mm
Длабочина: 715mm
Брзина на проток: 3 литри во минута

Клуб Цена
7191 ден. 7990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195611 Категории: ,