• 447
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок ICC 8036S PP

Димензии:66×38,5×78,5 см
Двојно казанче: 9л – 3/6л.

Клуб Цена
11961 ден. 13290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169951 Категории: ,