5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок ICC 6739 S / PP

Димензии:72x39x76.5cm
Soft Close
Материјал:порцелан

Клуб Цена
5976 ден. 6290 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169237 Категории: ,