12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок ICC 6437 S

Двојно копче 3 / 6л
Казанче – 9 литри волумен
Материјал – порцелан
ПВЦ даска со меко затворање
Големина: 64x37x74,5 см
Боја: бела

Клуб Цена
5999 ден. 6839 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085042 Категории: ,