• 182343
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Moноблок Duru (Без тарет)

Димензија:380х625х790mm
Колекција:Duru
Состав: керамика

Клуб Цена
8721 ден. 9690 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182343 Категории: ,