• 448
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблок детски ICC 4830 P

Двоен 3/6л.
Димензии: 53x30x53 cm

Клуб Цена
7641 ден. 8490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097159 Категории: ,