• 040396
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Моноблоци ICC 6434

Димензии:64×35.5×40.5cm

Клуб Цена
8091 ден. 8990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040396 Категории: ,