• hfghfh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Молерска Аголна Четка 60мм

Молерска аголна подесива четка која може да се користи со телескопска рачка и на која може да и се подесува аголот. Може да се користи за нанесување на сите видови на бои и лакови. Четката е изработена од синтетичко влакно, има пластична рачка а спојката е изработена од метал. Има и завртка која може рачно да се затегнува заради подесување на потребниот агол на четката. Ширината на врвот на четката е 60мм а дебелината на врвот на четката е 18мм. Количеството на влакна во полна должина на врвот на четката изнесува 70%.

Клуб Цена
161 ден. 179 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство