• 175872
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Млин електричен за грозје

Димензии:104x55x90cm
Погон:електричен
Можност за одвојување на рачките од грозјето

Клуб Цена
35279 ден. 37360 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175872 Категории: ,