• YFYGFFG
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миркобранова печка Midea MM 720 CA7-PM

Капaцитет: 20 литри
Моќност: 800 W
Прирачник
Функција за одмрзнување
Моќно Греење

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

Нема на залиха

SKU: 189788 Категории: ,