5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини шпорет MBS MINI – Glass Бел

Моќност:3.5KW
Димензии на рерна:205 x 367 x 325mm
Димензии:315 x 570 x 370mm
Максимална температура:250°C

Клуб Цена
18990 ден. 19990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство