5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини шпорет MBS MINI – Црна

Моќност:3.6KW
Грејач на рерна:550W
Грејни плочи:145-1000W/180-1500W
Димензии на рерна:20,5×36,7×32,5cmm
Димензии:31,5x57x35cm

Клуб Цена
9499 ден. 9999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство