• tryty
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини шпорет Fuego FG 4280B

Мини шпорет
Моќност:2.5KW
Капацитет:42L
Грејни плочи:145-1000W/180-1500W
Димензии на рерна:36x52x44cmm

Клуб Цена
6700 ден. 7290 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 200581 Категории: ,