• 200453
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини шпорет FUEGO FG 4280 W

Моќност:2.5KW
Капацитет:42L
Грејни плочи:145-1000W/180-1500W
Димензии на рерна:36x52x44cmm

Клуб Цена
6399 ден. 6890 ден.

Нема на залиха