• 183190
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини кујна Vivax KM-0210

Димензии на производот (ШxВxД) [cm]: 100 x 92 x 60cm
Друго: SS, моќност: 2500W,
грејни плочи: 18 cm, 1500W;
14,5 см, 1000 W, 6 нивоа за прилагодување на моќноста
Боја: бела
Вградено: Не
Самостојно: да

Клуб Цена
17592 ден. 21990 ден.

На залиха