• 143
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мини компресор Агрина

Технички карактеристики:
Напојување: 12 V DC
Проток на воздух: 35 l/min
Јачина на стрија: 15 А
Максимален притисок: 150 PSI

Клуб Цена
898 ден. 1109 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180592 Категории: ,