• 039982
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миленце за торта 40x20cm

Боја:бела
Димензии:40x20cm

Клуб Цена
40 ден. 45 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039982 Категории: ,